به شدت دپ شدم گویا!! دائما استرس دارم و حالم از خودم که اینهمه پوچ داره میگذرونه بهم میخوره.

Shameless میبینم عز الویز به بهانه تقویت زبان ولی راستشو بخوای صرفا دارم سر خودمو گرم میکنم، چون مثلا تو یه اپیزود معنی صد تا لغت رو نمیدونم و زحمت دیکشنری چک کردنم به خودم نمیدم چه برسه به یادداشت :/

از سریال بیشتر از فیلم خوشم میاد. داشتم پوشه فیلم هایی که دیدم رو چک میکردم دیدم کلا ۴  یا ۵ تا فیلم توش بود! یکم مسخره بود بنظرم. عمرمو چطور گذروندم من؟؟

درگیرم. 

این مود مامان و بابامم ناراحت میکنه. نمیدونم چی آرزو کنم. دلم میخواد خوشحاله خوشحال باشن سالمه سالم. دلم میگیره از درد دست و پای مامان . یا شافی خودت به خانوادم سلامتی بده

این تایم و شانسی که پیش رومه . نمیدونم چه برداشتی باید کنم؟ تیک ایت اُر لیو ایت.

راستشو بخوای خودمم از این مود خودم خسته شدم. مودی که منو تبدیل به یه چکر! بی خاصیت میکنه چک کردن عکس پروفایل آدمایی که شاید حتا ندونن وجود دارم :) یا اونایی که همچین سفت و سخت میرن که آدم خودش شرمنده میشه :)

روز فرد هفته هم بگذره تلگرام رو لگ اوت میکنم شاید برای طول دوره تعطیلات. اگه این اساتید ولمون میکردن شاید حتا گوشیمم خاموش میکردم! جالبیش اینه دلیل این کارم تماس های فراوان نیست :))) شاید یه مدت میخوام منتظر نباشم! یا شاید تمرین کنم که هیچوقت منتظر نباشم!

بقول سهراب و برگرفته از پست نسرین، گم شدن تا ته تنهایی محض. راسش الان مطمئن نیستم از سهرابه!

برای حال خوب همدیگه دعا کنیم :) (حس گاری بهم دست داد،:))))

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

طراحي ويلا پانوراما پلاس Alex Steven بهترين دکتر بيماريهاي مقعدي Daniel خرید پکیج دیواری و دستگاه تصفیه آب در شیراز اتوبار و باربری شرق محک بار ۰۹۱۲۵۳۶۶۰۶۸ خاطره شوق باران